Ana sayfa R Rüyada rukiye ismi

Rüyada rukiye ismi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada rukiye ismi

Rüyada rukiye ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada rukiye ismi neslinizin çoğalacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  alışverişte dürüst ve insaflı olduğunuza işarettir.
# Olumsuz olarak rüyada gördüğünüz zorluk ve zahmet miktarınca hileye maruz kalacağınıza delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise meşakkat ve zahmet ile elde edilen rızka işarettir.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde  kötü işler yapmaktan vazgeçeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal ve nimetin bollaşacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 29 ( yirmidokuz )
Rüyada rukiye ismi Neval ALTINÖZ tarafından 06.09.2016 – 03:46 tarihinde Kayseri / Özvatan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şakik-i Belhi hazretleri, bir kıtlık senesinde, herkesin kara kara düşündüğü bir ortamda, zengin bir adamın kölesinin neşeden oynadığını gördü. Ona sordu: Herkes kıtlıktan, açlıkla karşı karşıya olmaktan inler dururken sen neye güvenerek böyle oynayabiliyorsun? Köle cevap verdi: Benim efendimin 7 tane köyü var, her ihtiyacımızı efendimiz bol bol sağlıyor. Şakik-i Belhi Hazretleri, kıtlıktan muzdarip talebelerine buyurdu ki: Kendimize gelelim! Bir köle efendisinin yedi köyüne güveniyor, kendini emniyet içinde hissediyor.Dünyadaki bütün köylerin, şehirlerin sahibi ve her canlının rızkına kefil olan Allah-ü Teâlâ’ya bu nasıl tevekkül kihâlâ biz rızk endişesi içindeyiz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here