Ana sayfa Ş Rüyada şamdan hediye almak

Rüyada şamdan hediye almak

1
2
PAYLAŞ

Rüyada şamdan hediye almak

Rüyada şamdan hediye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şamdan hediye almak bir erkek çocuğunuzun olacağına veya biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  hastalığa veya şiddetli bir üzüntüye işarettir.
# Olumsuz olarak aldanmaya veya aldatmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin kötüye gideceğine veya biriyle aranızda husumet çıkacağına delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ;  evlenmek istediğiniz kadının güzelliğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  önemli biri olmak isteyeceğinize ama olamayacağınıza veya bir şeye sahip olmak isteyeceğinize ama onu elde edemeyeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 456 ( dörtyüzellialtı )
Rüyada şamdan hediye almak Afşar PARLAK tarafından 13.08.2016 – 00:17 tarihinde Mardin / Mazıdağı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4555 – Ya'la İbnu Ümeyye radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Harem'de mal ihtikârı orada işlenen bir zulümdür."Ebu Davud, Menasik 90, (2020).

2 YORUMLAR

  1. Ne biçim bir site bu peygamber efendimizi bile rüyamızda görsek olumsuz yorumlayacaklar bir tanede mi rüya yorumunuz olumsuz olmayacak yağmuru bile felaket olarak yorumluyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here