Ana sayfa S Rüyada savaşa gitmek

Rüyada savaşa gitmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada savaşa gitmek

Rüyada savaşa gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada savaşa gitmek  ekonomik yönden güvenceniz olmayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de devlet büyüklerinden gelecek helâl mala ve menfaata delâlet eder.
# Olumsuz olarak bir ölüm haberi veya tehlikeye şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise fena huylu, katı yürekli, sohbeti tatsız, asık suratlı ve hayırsız bir kimseye delâlet eder.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde  önemli bir sırdan haberdar olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  namaz kılmayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 140 ( yüzkırk )
Rüyada savaşa gitmek Kader ŞENBAŞ tarafından 18.02.2016 – 12:55 tarihinde Eskişehir / Han şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tuhaf şey!Yabancı girmesin diye evlerinin kapılarını kilitliyorlar:Sonra da… Televizyonlarını açıyorlar!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here