Ana sayfa S Rüyada seccade temizlemek

Rüyada seccade temizlemek

1
1
PAYLAŞ

Rüyada seccade temizlemek

Rüyada seccade temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada seccade temizlemek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de  zor bir işle karşılaşacağınıza ve çıkmaza gireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak işinizden endişe edeceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise meçhul bir kadın ile evlenmeye şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda emanete hıyanet edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bazı şeyleri zorla halletmeye çalıştığınıza ve bundan kaçınmanız gerektiğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 720 ( yediyüzyirmi )
Rüyada seccade temizlemek Alara ÖKMEN tarafından 18.08.2016 – 08:14 tarihinde Konya / Akören şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hazinelerinizi yerde yığacağınıza gökte yığın. Zira yerde yığılan mal çürür, paslanır, hırsızlar alır. Gökte duranlar ise korunmuş kalır. Hem de aklınız gökte olur. İnsanın malı nerede ise aklı da oradadır.Hz. İsa a.s.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here