Ana sayfa S Rüyada sevdiğinin adını duymak

Rüyada sevdiğinin adını duymak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada sevdiğinin adını duymak

Rüyada sevdiğinin adını duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada sevdiğinin adını duymak kolay kazanılan rızka, menfaat ve mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ahdinize uyma konusunda geç davranacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak rüyada da bunu görmek bir fayda ve menfaat temin etmez. Bazı rüya tabirlerinde ise  biri tarafından çocuklarınıza zulmedileceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ;  gizli bir düşman tarafından darbe alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir sıkıntı yaşayacağınıza ama çabucak atlatacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 33 ( otuzüç )
Rüyada sevdiğinin adını duymak Cesur BAKİ tarafından 20.10.2016 – 04:26 tarihinde Balıkesir / Balıkesir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebu Bekir Şibli hazretleri şöyle buyuruyor:“Dört yüz kadar âlime hizmet ettim. Dört bin hadis ezberledim. Sonra yalnız bir tanesini seçip onunla amel ettim. Kurtuluşumun bu hadise bağlı olduğunu anladım. O hadis-i şerif de şudur:“Ey insan! Dünya için orada kalacağın kadar çalış. Ahiret için de orada kalacağın kadar çalış. Allah için, O’na ihtiyacın kadar çalış. Cehenneme dayanacağın kadar da günah işle.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here