Ana sayfa S Rüyada seyyar araba görmek

Rüyada seyyar araba görmek

1
1
PAYLAŞ

Rüyada seyyar araba görmek

Rüyada seyyar araba görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada seyyar araba görmek  ebeveyninizle bir araya geleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de menfaat, kuvvet, makam, zenginlik ve düşmana galip gel-mek demektir.
# Olumsuz olarak  başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birine kaba söz söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda alelacele bir iş yapacağınıza ve pişman olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için verdiğiniz veya gönderdiğiniz hediyenin değeri kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 114 ( yüzondört )
Rüyada seyyar araba görmek Kıvanç ÇINGIR tarafından 14.02.2016 – 05:01 tarihinde Manisa / Gölmarmara şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dine hizmet ederken, sıkıntıyı nimet bil.Herkese nasip olmaz, hizmeti ganimet bil.

1 YORUM

  1. Rüyamda oğlum çamurla oynuyordu ve ben onu alıp bir el arabasına bindirdim alıp babamın evine doğru gidiyor. Dün oğlum arabada uyuya kaldı. Terlikleri çamurluydu ben onları da alıp arabanın içine attım başka çocuk terlikleri de vardı ama ben onların hepsini attım. sadece oğlumun terlikleri kaldı ve üstü başı çamurlu oğlum arabada uyuya kaldı birden uyandım tabiri nedir şimdiden teşekkür ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here