Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada sınava hazırlanamamak

Rüyada sınava hazırlanamamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada sınava hazırlanamamak

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu ve benzeri rüyalar farklı şekillerde tabir edilir. Rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır.

#  Bazı tabircilere göre rüyada sınava hazırlanamamak büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza ve onun desteğiyle korktuğunuz bir şeyden güvende olacağınıza dostlarına ve yakınlarına faydası dokunan iyi birine güzel yüzlü, yumuşak huylu, tatlı dilli ve zengin kimseye helal rızk elde edeceğinize bir hediye alacağınıza ailece büyük bir tehlike içerisinde olacağınıza kazançlı bir döneme girildiğine şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine yolculuğa, evliliğe, nikâha ve yardıma yorulur.

#  Bazılarına göre de rüyada sınava hazırlanamamak asaletsiz bir kişiyle kavga edeceğinize borcunuzun eşiniz yüzünden olduğuna menfaat elde edilecek bir şeyi talep ettiğinize zoru başarmak için mücadele vermeniz gerekecek tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına işlerde zarara girmek cimri ve galip bir adama önünde sıkıntılı günlerin olduğuna kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza kendisine asla hayır olmayan hain ve hilekâr bir adama şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here