Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada sınavda iyi not aldığını görmek

Rüyada sınavda iyi not aldığını görmek

1
1
PAYLAŞ

Rüyada sınavda iyi not aldığını görmek

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada herhangi bir şekilde sınav  görmek, iyiye işarettir. 

#  Bazı tabircilere göre rüyada sınavda iyi not aldığını görmek geçiminiz konusunda rahatlayacağınıza insanların sizi öveceğine sağlığınızın yerinde ve ömrünüzün uzun olacağına sıkıntılara katlanarak uzun yolculuğa çıkmaya iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine dinde salaha ve güzelliğe, sağlam itikada ve imanda kuvvete maddi konularda kazanç sağlayacağına güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacaksınız geçmişte kalan ve birden tekrar alevlenecek bir olay olarak devlet büyüklerinden birinin gıybetini etmeye ve bazı yerden de kendisine gelecek mala yorulur.

#  Bazılarına göre rüyada sınavda iyi not aldığını görmek insanları şaşırtacak bir iş yapacağınıza bir zararla karşılaşacağınıza aile içi anlaşmazlığa patronlarınızla sorun yaşayacağınıza bir iş neticesinde tanık olarak çağrılacağınıza biri tarafından gıybetinizin edileceğine işlerde endişe ve korkuya yeni bazı zorluklarla karşı karşıya olmanızın habercisi geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına evlâd ü iyal için mal toplamaya şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

1 YORUM

  1. Hani burada iki anlam var ya sınavdan yüksek almak iki şekilde yorumlanıyor biri iyi biri kötü ben anlayamadım yardımcı olur musunuz lütfen hangisi doğru?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here