Ana sayfa S Rüyada sokak adı görmek

Rüyada sokak adı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada sokak adı görmek

Rüyada sokak adı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada sokak adı görmek hayır ve menfaate, feyz ü berekete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kötülüklerin ve yaramaz şeylerin ortadan kalkmasına, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye delâlet eder.
# Olumsuz olarak  akrabalarınızdan uzak düşeceğinize ve gideceğiniz yerde bir yakınınız olmayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ahlâk yönünden eksikliğe yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için zengin bir memura işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın bollaşacağına, dini inancınız konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )
Rüyada sokak adı görmek Mengü ATLI tarafından 03.03.2016 – 14:26 tarihinde Konya / Taşkent şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1801 – İmam Mâlik'ten rivayete göre, ona şu haber ulaşmıştır: "Hâlid İbnu'l-Velid radıyallâhu anh, Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselam'e:"Ben uykuda iken korkutuluyorum. Ne yapmamı tavsiye buyurursunuz?" diye sordu. Ona şu tavsiyede bulundu:"Allah'ın eksiksiz, tam olan kelimeleri ile O'nun gadabından, ikabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve beni kötülüğe atan beraberliklerinden AIlah'a sığınırım! de!"Muvatta, Şi'r 9, (2, 950).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here