Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada taş görmek

Rüyada taş görmek

1
0
PAYLAŞ

Soru: Geceyarısı gördüğüm rüyadan dolayı korkarak uyandım.  Rüyada taş görmek ne manaya gelir? rica etsem yorumlar mısınız?

 

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Bu ve benzeri rüyalar farklı şekillerde tabir edilir. Rüya yorumlanırken gören kişinin son zamanlarda yaşadığı olaylar dikkate alınmalıdır.

#  Bazı tabircilere göre  rüyada taş görmek  işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza, zenginleşeceğinize yorumlanır Allah’ın inayetiyle zenginleşeceğinize, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize hiç beklemediğiniz güzel bir fırsat yakalayacağınıza ailenizin çok geniş olacağına sizin yumuşak huylu biri olduğunuza mal bulacağınıza erdem ve diyanet sahibi biri olduğunuza ve ahiret sevabı elde edeceğinize düşmanınıza karşı zafer elde edeceğinize kesin bir kanıtla bir hakikati ortaya çıkaracağınıza güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza yorulur.

#  Bazılarına göre de  rüyada taş görmek bir tacirin size zarar vereceğine birine kaba söz söyleyeceğinize rüyada gördüğünüz zorluk ve zahmet miktarınca hileye maruz kalacağınıza aile içinde birinin gurbete çıkmasına para durumun tamamen tersine dönmesi şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

PAYLAŞ
Önceki makaleRüyada tuz görmek
Sonraki makaleRüyada winx görmek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here