Ana sayfa T Rüyada telefon sakladığını görmek

Rüyada telefon sakladığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada telefon sakladığını görmek

Rüyada telefon sakladığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefon sakladığını görmek  biriyle husumet içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  fesat işlerle uğraşacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise malda noksanlık ve fakirlikle tâbire işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde rüya sahibinin İslama değer vermeyen nifak ehli biri olduğuna, Kuran ve hadislerden nasip almadığına ve dini inancının bozuk olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  takvalı ve dindar eşlere işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 838 ( sekizyüzotuzsekiz )
Rüyada telefon sakladığını görmek Zaman ALPUĞAN tarafından 10.02.2016 – 07:20 tarihinde Malatya / Gürün şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kur’an, bütün hukuk esaslarına kaynak olabilecek zengin bir muhtevaya sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here