Ana sayfa T Rüyada telefon tamircisi görmek

Rüyada telefon tamircisi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada telefon tamircisi görmek

Rüyada telefon tamircisi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefon tamircisi görmek sadık bir dost edineceğinize ve Resul-i Ekremin s işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok namaz kılıp ibadet etmekle ve bu rüyayı gözen zatın kanaatkârlığına da işarettir.
# Olumsuz olarak halk tarafından ayıplanmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise korku ve endişe içinde olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde  zor bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şansınızın kötü olduğuna işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 830 ( sekizyüzotuz )
Rüyada telefon tamircisi görmek İpek KİŞİN tarafından 11.04.2016 – 14:20 tarihinde Bilecik / Yenipazar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami buyurdu ki:On şey insan varlığını öldürür: 1) Terbiye azlığı, 2) Cehâlet çokluğu, 3) Halktan nîmet beklemek, 4) Şehvet azgınlığı, nefis kudurganlığı, 5) Baş olma sevdası, 6) Dünyâya lüzumundan fazla meyletmek, 7) Allah-ü Teâlâ katında nefis ile dostluk kurmak, 8) Çok yemek, 9) Çok uyumak, 10) Kalabalığa uymak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here