Ana sayfa T Rüyada telefon unutmak

Rüyada telefon unutmak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada telefon unutmak

Rüyada telefon unutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefon unutmak  eğer hizmetçiniz varsa, size faydası dokunan asalet sahibi bir hizmetçi olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin malıyla helal rızk elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak yalan yere şahitlik yapmaya, iftira etmeye ve kurtuluştan uzak olmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için bir işinizi ihmal edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlar için ziynete erkekler için kuvvete delalettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 340 ( üçyüzkırk )
Rüyada telefon unutmak Tugay HİRİK tarafından 16.02.2016 – 13:29 tarihinde Yozgat / Yerköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir farzı vaktinde yapmak, halis niyetle bin sene nafile ibadetten daha iyidir.İmam-ı Gazali

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here