Ana sayfa T Rüyada telefonu fırlatıp kırmak

Rüyada telefonu fırlatıp kırmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada telefonu fırlatıp kırmak

Rüyada telefonu fırlatıp kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefonu fırlatıp kırmak  bir zahide zulmedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin bir şey söylemeden önce çok düşündüğünü asla ani kararlar vermediğini insanları kırmaktan incitmekten kötü söz söylemekten ve günah işlemekten korktuğunu ifade eder.
# Olumsuz olarak sermayenin elden gideceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir başkasının durumundan faydalanacağınıza delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde yedi şekilde tabir edilir: a) Kabristan , b) Umumhane , c) Meyhane , d) Bidat ve küfür ocakları , e) Çalgı ve oyun evleri , f) Cehennem , g) Hapishane… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  kendinize güzel bir iş bulacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 848 ( sekizyüzkırksekiz )
Rüyada telefonu fırlatıp kırmak Sokra YENİEV tarafından 09.09.2016 – 17:47 tarihinde Konya / Kulu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hiç kimsenin alnında tam olarak ne zaman vefat edeceği yazılı değil ki, arada bir ne kadar ömrü kaldığına baksın da kendini düzeltsin.Veysel Karani (k.s.) insanın ölüme hazırlıklı olmasını ve ahiret sermayesini hazırlamasını tavsiye ederken; “Ölümü, yattığında yastığının altında, kalktığında da karşında bil.” demiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here