Ana sayfa T Rüyada telefonu paramparça görmek

Rüyada telefonu paramparça görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada telefonu paramparça görmek

Rüyada telefonu paramparça görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefonu paramparça görmek hem kendisinin hem de başkalarının inancını güçlendirmeye çalışan kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinini dünyasıyla kazanan kişiye işarettir.
# Olumsuz olarak çevrede bir cinayet işlenmesine tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise aşık olduğu kimseye gücenecek demektir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde  bir tehlikeyle karşılaşacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için pek yakında huzura kavuşacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 454 ( dörtyüzellidört )
Rüyada telefonu paramparça görmek Uygur SABRİ tarafından 20.09.2016 – 16:07 tarihinde Amasya / Merzifon şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başkalarının zarar görmesine sevinen kişi, kurtuluşa eremez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here