Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada timsah sevmek tabiri, anlamı, yorumu

Rüyada timsah sevmek tabiri, anlamı, yorumu

1
1
PAYLAŞ

Dün gece beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Hala gördüğüm rüyanın etkisindeyim. Rüyada timsah sevmek acaba hayır mı şer mi ?

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Evvela gördüğünüz rüya hayır ile tâbir edilir.

#  Bazı tabircilere göre rüyada timsah sevmek rüyada korktuğunu gören, tüm kötü huylarından ve kendisini huzursuz eden düşüncelerden arınacak, ruhunda esenlik ve hafiflik hissedecek diye tabir edilir.  Bazı kere de rüyada timsah sevmek büyük bir mal ve servete delalet eder.
#  Bazılarıysa rüyada timsah sevmek gam ve gussadan(keder, tasa) kurtulmaya şeklinde yorulur.  Bazılarına göre de rüyada timsah sevmek sevinçli ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işarettir.
#   Saniyen bazılarına göre de halk arasında dedikoducu olarak tanınan bir kadına işinizin düşeceğine delâlet eder.   Yine rüyada yaşam boyu zorluklara delâlettir.   Salisen bazılarına göre de sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.
# Nablusî (rh.a.) tabirinde zilletten kurtulacağınıza, işlerinizin düzene gireceğine, mal ve nimet bulacağınıza şeklinde yorulur. büyük bir makam elde edeceğinize delalet eder. ifade edilir.
Bazende hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız anlamına şeklinde yorulur. içinde çok yükselme hırsı olduğuna işarettir. ifade edilir.
Okuduğunuz rüya tabirini beğendiyseniz çevrenize tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz.Teşekkürler okuduğunuz için!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here