Ana sayfa U Rüyada ufuk adını duymak

Rüyada ufuk adını duymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ufuk adını duymak

Rüyada ufuk adını duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ufuk adını duymak geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yukarıda belirtilen şeylerin sizi vuran kimsenin eliyle gerçekleşeceğine işarettir.
# Olumsuz olarak üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, keder, gam, gussa ve hastalığa delâlet eder.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda bahtınızın açılacağına ve mutlu olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiğiniz şeyin o kimse tarafından gerçekleşeceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 846 ( sekizyüzkırkaltı )
Rüyada ufuk adını duymak Banu BUĞDAYPINARI tarafından 16.10.2016 – 09:37 tarihinde Kütahya / Çavdarhisar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey âdemoğlu, şaşıyorum sana! Kendi arzularının yerine gelmesi için israf olarak harcıyorsun da, bir dirhem ile Rabbinin rızasını kazanmakta cimrilik ediyorsun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here