Ana sayfa U Rüyada uğur ismi duymak

Rüyada uğur ismi duymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada uğur ismi duymak

Rüyada uğur ismi duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uğur ismi duymak şöyle tâbir etmişlerdir: a) İyilikle emreder , b) Kötülükten men eder , c) Düşmanı üzerine galip gelir , d) Mansur ve muzaffer olur. Bazı rüya yorumcularına göre de  salih bir evladınız olacağına işarettir.
# Olumsuz olarak fazla sıkıntılara, yaramazlıklara ve meşakkate düşmeye sonra da onlardan kurtulmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalığın uzayacağına, gamlı ise, gam ve gussanın artacağına delâlettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde  düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 25 ( yirmibeş )
Rüyada uğur ismi duymak Köksal KILINÇARSLAN tarafından 07.07.2016 – 05:10 tarihinde Hollanda / Nijmegen şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4402 – İbnu Ömer radıyallahu anlüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm askeri bir sefer hazırlamış, askerlerin başına da Üsame İbnu zeyd'i komutan yapmıştı. Üsame siyahî bir azadlının oğlu olması hasebiyle onun komutanlığından memnun kalmayan bazı kimseler dedikodu yaptılar. Söylenen yersiz sözler kulağına ulaşmış olan Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Onun komutanlığı hususunda dedikodu yapan sizler, aynı dedikoduyu daha önce babasının komutanlığı için de yapmıştınız. Allah'a yemin olsun! O komutanlığa layık idi. Ve o, bana, insanların en sevgililerindendi. Bu da, bana, ondan sonra insanların en sevgili olanlarındandır" buyurdu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 17, Meğazi 42, 87, Eyman 2, Ahkam 33; Müslim, Fezailu's-Sahabe 63, (2426); Tirmizi, Menakıb, (3819).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here