Ana sayfa U Rüyada uğur ismi

Rüyada uğur ismi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada uğur ismi

Rüyada uğur ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uğur ismi evlât ve zevcesine güzel muamele etmeye şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de  tövbe etmeniz ve Allaha dönmeniz gerektiğine işarettir.
# Olumsuz olarak birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başınıza çok büyük belalar geleceğine işaret eder. çok kötü bir rüyadır.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için gerçek hayatta da zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günah, hastalık ve başkaları tarafından takibe işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 506 ( beşyüzaltı )
Rüyada uğur ismi Kuday ÇERÇİ tarafından 10.02.2016 – 01:41 tarihinde Antalya / Akseki şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların en cömerdi istenilmeden verendir. İnsanların en asili ise düşmanlarından intikam almaya gücü yettiği halde bile onları affedendir.Hz. Hüseyin r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here