Ana sayfa U Rüyada ulaş ismi

Rüyada ulaş ismi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ulaş ismi

Rüyada ulaş ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ulaş ismi halkın övgüsünü kazanacağınıza, ancak tehlike yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  mal ve saygınlık elde edeceğinize, bahtınızın açık olacağına ve evlat sahibi olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak o evden birinin öleceğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel günlerin boşa geçirildiğine yorumlanır.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ;  düşmanla mücadele içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bulunduğunuz konumu tedbirsizlik yüzünden tehlikeye sokacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 569 ( beşyüzaltmışdokuz )
Rüyada ulaş ismi Alemdar ÖZPERK tarafından 07.03.2016 – 11:19 tarihinde Yozgat / Aydıncık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennet ile cehennemden başka ebedi bir yer yoktur. Cennete girmek için iman ve dinin emirlerine uymak lazımdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here