Ana sayfa U Rüyada umut ismi duymak

Rüyada umut ismi duymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada umut ismi duymak

Rüyada umut ismi duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umut ismi duymak  daha fazla mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gelir elde edeceğinize ve yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak sahtekâr bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizden endişe edeceğinize delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  saygınlığınızı yitireceğinize ve insanlar arasında küçük düşeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 110 ( yüzon )
Rüyada umut ismi duymak Olay BAŞTOPÇU tarafından 05.04.2016 – 20:58 tarihinde Konya / Kulu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü huyluluğun işareti, kötü ahlakından ötürü insanların hiçbir zahmetine katlanmamaktır. Sufilerden birine güzel ahlaktan soruldu, şöyle dedi: “İnsanlara eziyetten el çekmek ve onların eziyetlerine katlanmaktır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here