Ana sayfa U Rüyada umut ismi görmek

Rüyada umut ismi görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada umut ismi görmek

Rüyada umut ismi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umut ismi görmek  birtakım engellerle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  dünya malına doymayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak ev içinde bir sıkıntıyı tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise acı bir habere veya üzüntüye delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için saygınlık elde edecek bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıcak havada kar görmek ise üzüntü, sıkıntı ve kıtlık demektir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 840 ( sekizyüzkırk )
Rüyada umut ismi görmek Değer YELEGEN tarafından 07.10.2016 – 10:19 tarihinde Ankara / Nallıhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

2158 – Said İbnu'l- Müseyyeb rahimehullah anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Şeytan tek başına olanla, iki kişi beraber olana sıkıntı verir. Eğer üç kişi olurlarsa onlara sıkıntı veremez."Muvatta, İsti'zân 36, (2, 978).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here