Ana sayfa U Rüyada umut ismi

Rüyada umut ismi

2
0
PAYLAŞ

Rüyada umut ismi

Rüyada umut ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada umut ismi  düşmanınızdan iğneleyici sözler işiteceğinize veya malınızın telef olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan helal rızk elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak ayrılığa, hicrana, hasrete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kurnaz biri tarafından aldatılacağınıza delâlettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde güzel kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şehit olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 617 ( altıyüzonyedi )
Rüyada umut ismi Alize KEÇE tarafından 08.02.2016 – 04:34 tarihinde Almanya / Wiesbaden şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın sürece, cahilsin demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here