Ana sayfa V Rüyada vedat ismi görmek

Rüyada vedat ismi görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada vedat ismi görmek

Rüyada vedat ismi görmek

# Rüyada vedat ismi görmek ahlaka işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de evladı tarafından gelecek mala alâmettir.
# Olumsuz olarak zevcenin ahlâkının bozulmasına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için  dünya işlerine aldanacağınıza ve ahiretten gafil olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  çocuğunuzun sakat olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 474 ( dörtyüzyetmişdört )
Rüyada vedat ismi görmek Selman CANUYAR tarafından 01.04.2016 – 20:27 tarihinde İstanbul / Beyoğlu şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu dünya da kim güldü kisen gülesin.Yunus Emre

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here