Ana sayfa V Rüyada veli ismi duymak

Rüyada veli ismi duymak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada veli ismi duymak

Rüyada veli ismi duymak

# Rüyada veli ismi duymak insanların ilminizden faydalanıp doğru yolu seçeceklerine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de iş konusunda birine güveneceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hastalıklı veya soluk benizli kaba birine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise borç ve hapislikle delâlet eder.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki;  sıkıntı ve bedbahtlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya malına ve güzellik sahibi kadına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 558 ( beşyüzellisekiz )
Rüyada veli ismi duymak Serhan BATAR tarafından 30.08.2016 – 01:55 tarihinde Yozgat / Akdağmadeni şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ben nefsin ne kadar büyük bir düşman olduğunu, ancak onyedi senede öğrenebildim.İmam-ı Rabbani (k.s)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here