Ana sayfa V Rüyada veysel ismi

Rüyada veysel ismi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada veysel ismi

Rüyada veysel ismi

# Rüyada veysel ismi  iki cihanda da saadet ehli olacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de  birinin size karşı öfkeleneceğine veya büyükleneceğine işarettir.
# Olumsuz olarak ne yapacağını bilememenin işareti delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kariyerinizin yükseleceğine, gelir elde edeceğinize, ancak dinî inancınızın zarar göreceğine delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya  bir günah işleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızka, fakirlikten sonra zenginliğe, bekâr için evlenmeye delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 78 ( yetmişsekiz )
Rüyada veysel ismi Yağmur İPÇİZADE tarafından 12.12.2016 – 14:38 tarihinde Fransa / Marsilya şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1837 – Amr İbnu Şuayb an Ebihi an Ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Duaların en faziletlisi arefe günü yapılan duadır. Ben ve benden önceki peygamberlerin söyledikleri en faziletli söz, lâ ilâhe illallahu vahdehu lâ şerike leh lehü'l-mülkü ve lehü'l-hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadir. (Allah'tan başka ilah yoktur, O tektir, O'nun ortağı yoktur, mülk O'nundur, hamd O'na aittir. O, herşeye kâdirdir) sözüdür."Muvatta, Kur'ân 32, (1, 214, 215); Tirmizi, Da'avât 133, (3579).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here