Ana sayfa V Rüyada volkan ismi duymak

Rüyada volkan ismi duymak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada volkan ismi duymak

Rüyada volkan ismi duymak

# Rüyada volkan ismi duymak  saygınlık kazanacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de birine nasihat edeceğinize, ancak nasihatinizin bir faydası olmayacağına işarettir.
# Olumsuz olarak büyük bir tehlikeyle karşılaşacağınıza delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntıların bir müddet daha süreceği anlamına işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda üzüleceğinize, yemediğinizi görmek ise üzülmeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  durumunuzun kötüye gideceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 247 ( ikiyüzkırkyedi )
Rüyada volkan ismi duymak Sarp ÖZTEKER tarafından 27.03.2016 – 19:19 tarihinde Yozgat / Boğazlıyan şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3645 – Büsre Bintü Saffan radıyallahu anhâ anlatıyor: "ResululIah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Zekerine değen abdest almadıkça namaz kılmasın.''Tirmizi, Tahâret 61, (82, 83, 84); Muvatta, Tahâret 58, (1; 42); Ebu Dâvud, Tahâret 70, (181); Nesâi, Taharet 118, (1, 100).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here