Ana sayfa V Rüyada vücudundan kursun çıkarmak

Rüyada vücudundan kursun çıkarmak

4
1
PAYLAŞ

Rüyada vücudundan kursun çıkarmak

Rüyada vücudundan kursun çıkarmak

# Rüyada vücudundan kursun çıkarmak maddi konularda kazanç sağlayacağına delalet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ilme. ince bir manaya, maksada erişmeye ve içine bir şey konulan sandığa delâlet eder.
# Olumsuz olarak boş ümide ve boş hayale delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel günlerin boşa geçirildiğine yorumlanır.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde  din adı altında mal toplayacağınıza ve bol miktarda haram para elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  son derece güzel bir netice ve murada işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 177 ( yüzyetmişyedi )
Rüyada vücudundan kursun çıkarmak Doğaç SAKARYALI tarafından 06.09.2016 – 05:08 tarihinde Van / Gürpınar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zaman cemaat zamanıdır.Bediüzzaman

1 YORUM

  1. Merhaba ben dün gece hayırdır inşallah. Bir rüya gördüm. Rüyamda böğrümden vurulmuşum yatıyorum yerde yanımda biri var bana yardım ediyor kim bilmiyorum kim tarafından vurulduğumu da bilmiyorum. Yarayı görüyorum korkuyorum ve kurşunu elimle çıkartıyorum acımıyor. Bu ne anlama geliyor acaba.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here