Ana sayfa Y Rüyada yabancı adamla öpüşmek

Rüyada yabancı adamla öpüşmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yabancı adamla öpüşmek

Rüyada yabancı adamla öpüşmek

# Rüyada yabancı adamla öpüşmek o kimsenin dindar biri olduğuna işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bir kadın tarafından başlatılan kötü bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak uzun süreli bir sıkıntıya gireceğiniz anlamına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda emanete ve dini inancın sağlamlığına veya evlada işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam elde edeceğinize, malınızın çoğalacağına ve işlerinizin düzene gireceğine işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 98 ( doksansekiz )
Rüyada yabancı adamla öpüşmek Osman DEVECEL tarafından 16.07.2016 – 10:41 tarihinde Batman / Beşiri şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mervani Meliklerinden Velid, Abdullah ile satranç oynadığı bir sırada kapıcı gelip: "Efendim, ulu bir kişi geldi sizinle görüşmek istiyor," demiş. Hemen satrancı saklamışlar ve söz konusu kişiyi içeriye davet etmişler. Gelen şahsın başında büyük bir sarık varmış. Sakalı uzun olan bu şahıs, ilk görünüşte takva sahibi biri intibahını veriyormuş. Az sonra da şöyle demiş:"Ben savaştan geliyorum, sizi de bir ziyaret edeyim dedim." Velid, şu soruyla başlatmış aralarındaki sohbeti: "Kur-an’ı Kerim'i ezbere biliyor musunuz?" "Hayır." "Ezberinizde hadis-i şerif var mı?" "Hayır," "Peki herhangi bir bilginin bilgilerinden, herhangi bir şairin şiirinden ezberlediğiniz var mı?" "O konularla hiç ilgilenmedim." "Hikmetli bir söz veya olay bilir misiniz?" sorusuna ise: "Bunlara karşı herhangi bir ilgim olmadı," cevabını vermiş misafir olarak gelen kişi. Velid, sorduğu sorulara aldığı bu cevaplardan sonra Abdulllah'a şöyle demiş: "Abdullah, getir satrancı, biz oyunumuzu tamamlayalım. Yanımızda utanılacak birisi yok."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here