Ana sayfa Y Rüyada yabancı sigara görmek

Rüyada yabancı sigara görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yabancı sigara görmek

Rüyada yabancı sigara görmek

# Rüyada yabancı sigara görmek kazançlı bir alışveriş yapacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de dört şekilde tabir olunur: a) Hac ibadeti , b) Mağfiret , c) Nimet ve bereket , d) Sürür ve refah…
# Olumsuz olarak inatçı huyunuz yüzünden, çevrenizdeki insanları inciteceğinize işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise müfside ve sehhare bir kadın ile tâbir olunur.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için bir kadına aşık olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için önceki tabirin aynına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 123 ( yüzyirmiüç )
Rüyada yabancı sigara görmek Feza ŞAKARCAN tarafından 15.05.2016 – 20:48 tarihinde Bartın / Ulus şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gözü dünyada olan Müslüman, yürüdüğü din yolunda şeytanın ve nefsinin çelmeleriyle sık sık sendeleyip yere düşer.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here