Ana sayfa Y Rüyada yabani inek görmek

Rüyada yabani inek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yabani inek görmek

Rüyada yabani inek görmek

# Rüyada yabani inek görmek sahip olduğunuz şeker miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yalancı birine işarettir.
# Olumsuz olarak haram para kazanacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise akılsız ve ahmaklık ile tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için gönülsüz olarak çevrenizin değişeceğine işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dindar insanların sevineceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 762 ( yediyüzaltmışiki )
Rüyada yabani inek görmek Yalman ALİBEYOĞLU tarafından 14.04.2016 – 18:50 tarihinde Eskişehir / Günyüzü şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Adem cennetten gelirken oradan yalnız bir şey çıkarabildi. O da aşk. Cennet yadigârı olan aşkı, bunun için lekelememek, hakkını vermek, ona hürmet etmek hepimizin borcudur.Salâhaddin Eyyubî

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here