Ana sayfa Y Rüyada yabani kaz sürüsü görmek

Rüyada yabani kaz sürüsü görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yabani kaz sürüsü görmek

Rüyada yabani kaz sürüsü görmek

# Rüyada yabani kaz sürüsü görmek günahlarınızdan yana tövbe edeceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kendi elinizle saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bir yolculuktan geri kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise insanları şaşırtacak bir iş yapacağınıza yorumlanır.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda bol miktarda haram mal biriktireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yabancı bir kadınla gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 794 ( yediyüzdoksandört )
Rüyada yabani kaz sürüsü görmek Ahsen ÖZAY tarafından 11.11.2016 – 06:18 tarihinde İzmir / Seferihisar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4393 – Tirmizi'nin bir rivayetinde şöyle gelmiştir: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Hz. Hasan ve Hüseyin'e bakıp: "Allahım, ben bunları seviyorum, sen de sev!" buyurdu."Tirmizi, Menakıb, (3784).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here