Ana sayfa Y Rüyada yağ çalmak

Rüyada yağ çalmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yağ çalmak

Rüyada yağ çalmak

# Rüyada yağ çalmak bekâr için evlenmeye; evliler için de evlâda delâlet eder. Bazı kere de bu rüya, devlet reisine, onun hizmetine bakanlara, namaz kılmaya, ibadet ve tâat üzere olmaya; keder, üzüntü ve fakirliğe delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mateme işarettir.
# Olumsuz olarak para durumun tamamen tersine dönmesi şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntüyle sonuçlanan bir ilişkiye delâlet eder.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için eşinizden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hakkı arayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 741 ( yediyüzkırkbir )
Rüyada yağ çalmak Dilan NALBANT tarafından 21.01.2016 – 19:45 tarihinde Tunceli / Pertek şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6635 – Ebu Said radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam zamanında fiyatlar artmıştı. Halk müracaat ederek: "Ey Allah'ın Resulü fiyatları siz düzenleseniz!" dedi. Aleyhissalatu vesselam şu cevabı verdi: "Ben, sizden kimsenin kendisine yaptığım bir zulmü talep etmez olduğu halde aranızdan ayrılmayı diliyorum."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here