Ana sayfa Y Rüyada yahudi ibadethanesi görmek

Rüyada yahudi ibadethanesi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yahudi ibadethanesi görmek

Rüyada yahudi ibadethanesi görmek

# Rüyada yahudi ibadethanesi görmek yöre halkının birtakım sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de işinizin kötüye gideceğini gösterir işarettir.
# Olumsuz olarak sahtekâr bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hayâl kırıklığına ve talihin döneceğine delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya menfaat elde edeceğinize, iki elinizle tuttuğunuzu görmek; daha fazla mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akıbetinizin iyi olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 738 ( yediyüzotuzsekiz )
Rüyada yahudi ibadethanesi görmek Çağlanur AKSEVİM tarafından 25.07.2016 – 01:18 tarihinde Aksaray / Ağaçören şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyüklüğün ölçüsü hangi kemal vasfı kabul edilirse edilsin, insanlık tarihinin kaydettiği en büyük insan Hz. Muhammed’dir. (s.a.v)Lamartin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here