Ana sayfa Y Rüyada yalın ayak hacca gitmek

Rüyada yalın ayak hacca gitmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yalın ayak hacca gitmek

Rüyada yalın ayak hacca gitmek

# Rüyada yalın ayak hacca gitmek herhangi bir konuda son bir karar alacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de ailevi anlaşmazlığa işarettir.
# Olumsuz olarak sıkıntı ve şiddete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapılacak işten memnun kalmayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya gurur duyacak bir iş yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizi kolaylık ve rahatlıkla sonlandıracağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 597 ( beşyüzdoksanyedi )
Rüyada yalın ayak hacca gitmek Öcal HİÇYILMAM tarafından 02.05.2016 – 16:52 tarihinde Ağrı / Hamur şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer bir müminin kalbini kırarsan Hakk’a eylediğin secde değildir.Yunus Emre (k.s)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here