Ana sayfa Y Rüyada yaşlı dedemi görmek

Rüyada yaşlı dedemi görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yaşlı dedemi görmek

Rüyada yaşlı dedemi görmek

# Rüyada yaşlı dedemi görmek namazlarınızı kılmayacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de uzaktaki bir dostunuzdan üzücü bir haber alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak bir adam ile arada meydana gelecek kavga ve düşmanlığa delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşam düzeyinizin düşük olacağına yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için iş konusunda şansınızın olmayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir rekabet içinde yaşandığını özellikle iş konusunda yükselme hırsına yenik düşüldüğünü de bildirir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 495 ( dörtyüzdoksanbeş )
Rüyada yaşlı dedemi görmek Emrecan BİLGİT tarafından 27.09.2016 – 04:50 tarihinde Kahramanmaraş / Göksun şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4617 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kim kırk gün, iftitah tekbirini kaçırmadan cemaatle namaz kılarsa, kendisine iki beraet yazılır; ateşten beraet, nifaktan beraet."Tirmizi, Salat 178, (241).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here