Ana sayfa Y Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek

Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek

Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek

# Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek güzel söze işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de birinden hediye alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak işlerin kötüleşmesine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise davranışlarınızla insanlara zarar vereceğinize ve halkın nefretini kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; muhtemelen hoşunuza gidecek bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç şekilde tabir olunur: a) Memurluktan azledilmek , b) Memurun aleyhine bir iş , c) Gurbet.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 789 ( yediyüzseksendokuz )
Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek Sungur AY tarafından 14.12.2016 – 09:53 tarihinde Adıyaman / Tut şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir anlık öfke, insanın dünya ve ahiretini mahvetmeye yeter.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here