Ana sayfa Y Rüyada yedi aylık bebek görmek

Rüyada yedi aylık bebek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yedi aylık bebek görmek

Rüyada yedi aylık bebek görmek

# Rüyada yedi aylık bebek görmek evinize iç güvey getireceğinize işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle rızkınızın artacağına işarettir.
# Olumsuz olarak yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağı yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntı ve meşakkate şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya düşmanı alt etmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rızkınızın azalacağına, geçiminizin zorlaşacağına, fakat ömrünüzün uzun olacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 664 ( altıyüzaltmışdört )
Rüyada yedi aylık bebek görmek Sertuğ TAÇGIN tarafından 11.05.2016 – 19:51 tarihinde Kayseri / Pınarbaşı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3633 – Muvatta ve Ebu Dâvud'un rivayetIerinde Mikdâd şöyle demiştir: "Hz. Ali radıyallahu anh, bana, kendisi için Resûlullah'tan: "Kadınına yakınlaşınca mezisi akan kimseye ne gerektiği hususunda sormamı söyledi. Ali ilâveten dedi ki: "Zira yanımda Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın kızı var, bu sebeple bizzat sormaktan utanıyorum."Mikdâd der ki: Ben bu mesele hakkında Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'a sordum. Şu cevabı verdi:"Biriniz buna rastlarsa fercini su ile yıkasın. Namaz abdesti ile abdest alsın."Ebu Dâvud bir başka rivâyette şu ziyadeyi kaydeder: "…zekerini ve iki husyesini yıkasın."Buhari, Gusl 13, İlm 51, Vudü 34; Müslim, Hayz 17, (303); Muvatta, Tahâret 53, (140); Tirmizi, Tahâret 83, (114); Nesâi, Taharet 112, (1, 96, 97) Gusl 28, (1, 213); Ebu Dâvud, Tahâret 93, (206, 207, 208, 209).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here