Ana sayfa Y Rüyada yemek hayrı görmek

Rüyada yemek hayrı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yemek hayrı görmek

Rüyada yemek hayrı görmek

# Rüyada yemek hayrı görmek bir çiftçiden elde edilecek menfaate işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir şahıs tarafından zarar göreceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise hasta haberi alacağına delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için çocuğunuzun erkek olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hoşunuza gitmeyecek kötü bir haber alacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 402 ( dörtyüziki )
Rüyada yemek hayrı görmek Şen……. YAŞA tarafından 29.03.2016 – 15:53 tarihinde Bilecik / Gölpazarı şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

224 – İbnu Ömer radıyallahu anh anlatıyor: "Bir sefer sırasında Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm'le beraber bulunuyorduk. Ben Hz. Ömer'e ait, yüke yeni alıştırılan henüz zabtı zor bir devenin üzerindeydim. Deve dik başlılık edip cemaatin önüne önüne giderdi. Babam Ömer radıyallahu anh devenin bu davranışından üzülür, onu tekrar geriye atardı. Bana da: "Devene sâhib ol, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın önüne geçmesin" derdi. Sonunda Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:-Ey Ömer, onu bana sat dedi.-Pekâla, o senin olsun ey Allah'ın Resûlü!" dedi. Böylece deveyi Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm ondan satın almış oldu. Sonra da Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bana dönerek: "Ey Abdullah, deveyi sana bağışladım, artık o senindir, onu istediğin gibi kullan" dedi.Buhârî, Büyû 47, Hibe 25.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here