Ana sayfa Y Rüyada yemiş yediğini görmek

Rüyada yemiş yediğini görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yemiş yediğini görmek

Rüyada yemiş yediğini görmek

# Rüyada yemiş yediğini görmek iftiraya maruz kalacağınıza ve bu yüzden sıkıntıya düşeceğinize, ancak bu sıkıntıdan kurtulup makam ve izzet bulacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de iyi ödüller elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak müctehidler için ilme, bazan da dindeki bozukluğa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise evdeki düzenin bozukluğunun işareti şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya çok sevineceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin zarar etmesine neden olacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )
Rüyada yemiş yediğini görmek Gökşah EMİKOĞLU tarafından 02.10.2016 – 11:24 tarihinde Erzurum / İspir şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3616 – Ümmü Ammâre radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm abdest aldı. Bu maksadla kendisine içerisinde üçte iki müdd miktarında su bulunan bir kab getirilmişti.''Ebu Dâvud, Tahâret 44, (94); Nesâi, Tahâret 59, (1, 58).Nesâi şunu ilâve etmiştir: "Şu'be der ki: "Ben, Aleyhissalâtu vesselâm'ın kollarını yıkadığını ve onları ovduğunu, kulaklarının iç kısmını meshettiğini öğrendim. Ancak kulakların dışını da meshettiğini bilmiyorum."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here