Ana sayfa Y Rüyada yengeç atmak

Rüyada yengeç atmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yengeç atmak

Rüyada yengeç atmak

# Rüyada yengeç atmak son derece iyiye işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de aynı özellikte bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hüzün ve kederin habercisine tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise baştaki idarecilerin adaletsizliğine ve zulmüne delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde malınızın çoğalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bölge halkının huzur içinde olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 800 ( sekizyüz )
Rüyada yengeç atmak Yasemin AVCI ÖZSOY tarafından 02.03.2016 – 21:23 tarihinde Sakarya / Kocaali şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İki şey akıl hafifliğini gösterir; söyleyecek yerde susmak, susulacak yerde söylemek.Sadî

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here