Ana sayfa Y Rüyada yengeç yuvası görmek

Rüyada yengeç yuvası görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yengeç yuvası görmek

Rüyada yengeç yuvası görmek

# Rüyada yengeç yuvası görmek biri aracılığıyla elinize mal geçeceğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede bolluk ve bereketin azalacağına işarettir.
# Olumsuz olarak ecelin yaklaştığına ve ölümün kapıda olduğuna yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü haber almak demektir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde işinizin kötüye gideceğine veya biriyle aranızda husumet çıkacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kuyuyu kazan kişinin düzenbazlığına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 765 ( yediyüzaltmışbeş )
Rüyada yengeç yuvası görmek Kerem KINA tarafından 30.01.2016 – 06:00 tarihinde Isparta / Atabey şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3588 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: “Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Eğer ümmetim üzerine zahmet vermeyecek olsaydım, her namazda misvak kullanmalarını emrederdim.”Muvatta'nın rivâyetinde: "… her abdestte…'' denmiştir.Buhari, Cum'a 8, Temenni 9; Müslim, Tahâret 42, (252); Muvatta, Tahâret 115, (1, 66); Ebu Dvud, Tahâret 115, (46); Tirmizi, Tahâret 18, (22); Nesâi, Tahâret 7, ( 1,12). Bu metin Sahiheyn'in metnidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here