Ana sayfa Y Rüyada yeni cep telefonu almak

Rüyada yeni cep telefonu almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yeni cep telefonu almak

Rüyada yeni cep telefonu almak

# Rüyada yeni cep telefonu almak basiretinizin zayıflayacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de birtakım şeylerden ibret alacağınıza ve günahlardan yana pişman olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak hemen hemen bütün insanlar hesabına iyi değildir. Bazı rüya tabirlerinde ise zevce, mal ve sır saklayan temiz bir kadın ile şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda nüfuzunuzda veya süsünüzde eksiklik olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 890 ( sekizyüzdoksan )
Rüyada yeni cep telefonu almak Çağdaş KURTAN tarafından 26.10.2016 – 17:56 tarihinde Mersin / Silifke şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ali’ye (r.a) bir arkadaşı, bir topluluk içinde, “Bir kusurun var söyleyeyim mi?" demiş.Hz Ali (r.a) “Hayır burada söyleme” cevabını vermiş. Dışarı çıktıklarında söyleyeceğini söyleyen arkadaşına, Hz. Ali (r.a) “Allah razı olsun, kendimi düzeltmeye çalışayım” demiş.Bunun üzerine arkadaşı, “İçeride aynı şeyi söyleyecektim, neden istemedin” diye sorunca, Hz. Ali (r.a) şu anlamlı karşılığı vermiş:“Ola ki topluluk içinde nefsime ağır gelir ve nefsimi müdafaa edebilirdim.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here