Ana sayfa Y Rüyada yerden kuruyemiş toplamak

Rüyada yerden kuruyemiş toplamak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yerden kuruyemiş toplamak

Rüyada yerden kuruyemiş toplamak

# Rüyada yerden kuruyemiş toplamak bir entrikaya karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de kasaplık yapıyorsanız evinize duvar çekeceklerine, öğretmenseniz çocuklara kötü davranacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak yaşam boyu zorluklara delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise küçük bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; zulümden kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birine gönül vereceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 839 ( sekizyüzotuzdokuz )
Rüyada yerden kuruyemiş toplamak Noyan SAYIL tarafından 20.02.2016 – 00:55 tarihinde Muğla / Fethiye şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Raşit bin Sâd’a soruldu:Nimet nedir?İç güzelliği, dedi.Zenginlik nedir? diye soruldu.Vücut sağlığıdır, buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here