Ana sayfa Y Rüyada yeşil yolluk sermek

Rüyada yeşil yolluk sermek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yeşil yolluk sermek

Rüyada yeşil yolluk sermek

# Rüyada yeşil yolluk sermek alim zâhid bir kimseye delâlet eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal konusunda kaybınız olmuşsa, kaybettiğiniz malı yeniden elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak Veya bağırıp feryad eden yahudi ve melun bir kadına, yahut bir hırsıza delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise evlâd ü iyal için mal toplamaya tâbir olunur.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için kadına yorulur işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kimsenin size yardım etmeyeceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 488 ( dörtyüzseksensekiz )
Rüyada yeşil yolluk sermek Oğrun KUDAY tarafından 19.09.2016 – 02:22 tarihinde Bartın / Amasra şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların değeri, düşüp kalktıkları ve beraber yaşadıkları insanlardan anlaşılır. Kişi arkadaşı ile ölçülür.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here