Ana sayfa Y Rüyada yeşillik ot görmek

Rüyada yeşillik ot görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yeşillik ot görmek

Rüyada yeşillik ot görmek

# Rüyada yeşillik ot görmek bilge ve erdemli bir kişinin itaatinde olacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de her an zengin olabileceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bir iş sebebiyle yardıma muhtaç olmağa tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise zahmetli bir uğraştan sonra başarıya ulaşamayacağınıza tâbir olunur.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde çocuklarınızdan yana üzüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 750 ( yediyüzelli )
Rüyada yeşillik ot görmek Poyraz KAYHAN tarafından 13.03.2016 – 19:56 tarihinde Azerbaycan / Lenkeran şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı isteyen kimse ilim öğrensin.Ahireti isteyen kimse ilim öğrensin.Her ikisini de isteyen kimse ilim öğrensin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here