Ana sayfa Y Rüyada yetim hakkı yemek

Rüyada yetim hakkı yemek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yetim hakkı yemek

Rüyada yetim hakkı yemek

# Rüyada yetim hakkı yemek yemininizi bozacağınıza işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de mal yığacağınıza, ama o maldan hayır görmeyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dinî inancınızın zayıflayacağına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise bir kişinin bu rüyayı görmesi, ızdırap veren yoksulluğa işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; uzunluğu miktarınca makam ve mevkiinin yükseleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ümit sektikten sonra hamile olmaya delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 769 ( yediyüzaltmışdokuz )
Rüyada yetim hakkı yemek Armağan PAKDEMİRLİ tarafından 01.04.2016 – 20:15 tarihinde Aydın / İncirliova şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Arkadaş!Küfür yolunda yürümek, buzlar üzerinde yürümekten daha zahmetli ve daha tehlikelidir. İman yolu ise, suda, havada, ziyada yürümek ve yüzmek gibi pek kolay ve zahmetsizdir. Meselâ: Bir insan, gövdesinin altı yönünü güneşlendirmek istediği zaman, ya bir Mevlevî gibi dönerek gövdesinin her tarafını güneşe karşı getirir veya güneşi o uzak mesafeden celple gövdesinin etrafında döndürecektir. Birinci şık, tevhidin kolaylığına misaldir. İkincisi de, küfrün zahmetlerine misaldir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here