Ana sayfa Y Rüyada yıkık merdiven çıkmak

Rüyada yıkık merdiven çıkmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada yıkık merdiven çıkmak

Rüyada yıkık merdiven çıkmak

# Rüyada yıkık merdiven çıkmak geçmişte arada kırıcı konuşmalar ve sorunlar yaşanan irtibatın tamamen kesildiği birinden alınan haberle yeniden keyifsizlik yaşanacağını işaret eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak saygınlığınızın azalacağına veya boşanacağınıza tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya Kuran okuyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kardeşinizin tutuklanacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 683 ( altıyüzseksenüç )
Rüyada yıkık merdiven çıkmak Çağatay ALTINÖZ tarafından 06.12.2016 – 19:08 tarihinde Bolu / Yeniçağa şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1902 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm her kabileye bir diyet yazdı. Hiçbir âzadlıya kendini âzad edenden başka bir müslümanı kendine mevla ittihaz etmesi, asıl âzad edenin izni olmadan helâl değildir."Nesâi, Kasâme 38, (8, 52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here