Ana sayfa Y Rüyada yıkık merdivenden inmek

Rüyada yıkık merdivenden inmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yıkık merdivenden inmek

Rüyada yıkık merdivenden inmek

# Rüyada yıkık merdivenden inmek gelirinizin azalacağına işarettir. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinin size zulmedeceğine işarettir.
# Olumsuz olarak kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerde endişe ve korkuya yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için talep ettiğiniz iş için son derece çaba sarf edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinizi genellikle vekaletle halledeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 525 ( beşyüzyirmibeş )
Rüyada yıkık merdivenden inmek Burak MOLLA AMETALI tarafından 20.09.2016 – 04:02 tarihinde Konya / Halkapınar şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümin kardeşinle münakaşa etme, onun hoşuna gitmeyecek şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme.Tirmizî, Birr, 58.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here