Ana sayfa Y Rüyada yolcu balonu görmek

Rüyada yolcu balonu görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada yolcu balonu görmek

Rüyada yolcu balonu görmek

# Rüyada yolcu balonu görmek rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Saniyen bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir şahsiyete işarettir.
# Olumsuz olarak bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise işinde hile yapmaya, batıl yolla insanların mallarını yemeye delâlet eder.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde  ecelinizin çok yaklaştığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hak yolunda çaba göstereceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )
Rüyada yolcu balonu görmek Reha TARHAN tarafından 18.01.2016 – 19:57 tarihinde Kastamonu / İnebolu şehrinden soruldu.
ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3598 – Hz. Ebü Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm buyurdular ki: "Uykudan uyanınca, sizden hiç kimse, üç sefer yıkamadıkça ellerini kaba banmasın. Çünkü o, ellerinin geceyi vücudunun neresinde geçirdiğini bilemez."Buhari, Vudü 26; Müslim, Tahâret 87, (278); Muvatta, Tahâret 9, (1, 21); Ebu Dâvud, Thâret 49, (103, 104, 105); Tirmizi, Tahâret 19, (24); Nesâi, Tahâret 1, (1, 6, 7).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here